دانلود سریال .درام فوق العاده ( اراضی بی قانون) محصول کشور ترکیه

دانلود رایگان سریال  ترکی اراضی بی قانون (Kanunsuz Topraklar)

دانلود زیر نویس فارسی سریال اراضی بی قانون با حجم کم

 

نام سریال:اراضی بی قانون
موضوع:.درام.
زبان سریال :زیر نویس فارسی
سال انتشار: 2021
 محصول کشور:ترکیه
 رده سنی: تماشای این فیلم برای افراد زیر 13 سال مناسب نیست!
مدت زمان: میانگین هر قسمت 140 دقیقه ای
کارگردان: Faruk Teber
بازیگران :: Uğur Güneş, Esra Bilgiç, İlker Aksum, Necip Memili, Ali Erkazan, Murat Daltaban, Kaan Taşaner, Eylül Su Sapan, Serdem Paçal, Doğaç Yıldız, Onur Kaya, Ezgi Çelik

خلاصه داستان

 

 در سال 1939 ، داوود معدنچی در شهرکی از شهرک های شهر زونگولداک با خواهران و برادران و والدین خود زندگی متوسطی را سپری میکرد. صاحب معدن مرد ثروتمندی به نام پاشازاده مالک خان است. در یک روز بارانی، همونطور که انتظار میرفت آقای مالک به هشدارها توجه نکرد و اتفاق پیش بینی شده رخ داد و معدن فرو ریخت. پس از این اتفاق داوود تصمیم می گیرد علیه نظام حاکم بر معدن اعتراض کند. در پی این حرکت داوود، مالک خان به داوود پیشنهاد غیرمنتظره ای میدهد. گلفم، دختر مالک خان به دور از واقعیت های زندگی بزرگ شده است. وی به مرور زمان شیفته ی داوود که در ابتدا بعنوان یک مرد عاصی، حرف گوش نکن و حتی لات و بی ادب میدید، میشود. از طرفی جناب ملک در نظر دارد دخترش گلفم، با یک معدن دار ثروتمند به نام علی گلیک ازدواج کند.

نکات جالب

بازیگران مطرح ترکیه Uğur Güneş( بازیگر نقش ییلماز در سریال روزگارانی در چوکوروا) و  Necip Memili ( بازیگر نقش جومالی در سریال گودال) در این سریال همبازی هستند.

سری زیر نویس چسبیده

 هفته 1 قسمت اضافه میشه

  قسمت 1کیفیت360 : دانلود

قسمت 1کیفیت 720 : دانلود

📥➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖📥

قسمت2کیفیت360 : دانلود

قسمت 2کیفیت 720 : دانلود